header seks
sex neljapäev, 05. oktoober 2023 05:47 | LISA OMA KUULUTUS | TÄNANE HOROSKOOP |
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
veel kuulutusi
kahekesi tutvumiskuulutused
tussuland tutvumiskuulutused
mahajataha tutvumiskuulutused
kiisuke tutvumiskuulutused
eeva24 tutvumiskuulutused
cyberpunk tutvumiskuulutused suure linna pilt
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused

Tänane horoskoop: 05.10.2023Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kui su igapäevane rutiin on liiga koormav, siis peaksid ehk midagi ette võtma. Kuid kuna sel nädalal tehtud muudatused on tõenäoliselt püsivad, veendu, et sa oled nendega tõesti rahul.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Aeg on seotud võimaliku surveavaldusega, propaganda ja pähemäärimisega. Teised inimesed üritavad sind rohkem mõjutada, mistõttu võid lasta end pehmeks rääkida. Või oled siis mingi ajuvaba reklaami ohver.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Sa võid arvata, et oled jäänud elu hammasrataste vahele, kuid see pole tõsi. Kui võtad olemasolevast viimast, saad varsti aru, kui vedanud sa tegelikult oled. Sa ei ole ebaõiglaselt koheldud, vaid hoopis õnnistatud.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Anna teistele teada, milline on su taluvuspiir ja mis juhtub kui nad sind liiga palju õrritavad. On aegu, mil olla taktitundeline, kuid mitte praegu - ole vapper ja kui pead seda vajalikuks, siis isegi pisut jõhker.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna on hea päev tegeleda oma tervisega. Kui teil otseselt midagi viga polegi, siis oleks soovitav teha profülaktilisi protseduure, ennetamaks haigusi.

Neitsi (23. august - 22. september)
Kõik eksivad, seega ära piitsuta ennast, kui tegid midagi valesti. Oluline on mõista, kus viga tehti ja teha nii, et seda enam ei juhtuks. Ebaõnnestumine võib sageli olla edu aluseks.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Koduste asjade korraldamiseks ja pikemaajaliste plaanide tegemiseks sobib aeg hästi. Tahad midagi uuendada seoses oma elukohaga.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Ole täna ettevaatlik! Tähtede seis ei soosi vallatuste tegemist. Hoidu tänaval, bussis ja töökohal töökaaslasi tagumikust näperdamast. On oht, et nad saavad väga pahaseks.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Parim päev grupiseksiks. Kui oled sellest unistanud, siis tee see täna teoks. Ära karda oma ideest rääkida, küll sa näed, et sinu ideega tullakse kaasa. Hoidu masturbeerimisest, vahelejäämise oht.Virmalised Alaskal soodustavad uusi seksuaalkontakte. Kui muidu ei õnnestu paake tühjaks laadida, siis telli prostituut. Naistel on hetkel samuti suurennenud seksivajadus.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Te peate tegema vajalikke uuringuid raha- ja äriasjades. Kui te lasete teistel enda jaoks asju otsustada, siis on peaaegu kindel, et nad saavad valesti aru, tehke jõupingutusi ja veenduge, et asjad on teie kontrolli all.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Sa võid soovida loobuda millestki, mis ei edene nii nagu sa tahad. Ära anna alla. Selle nädala lõpuks juhtub midagi, mis paneb sind mõistma, et sinu aeglane edasiminek on ajutine takistus ja isegi vajalik.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võimalik, et pead tegelema enam väiksemate probleemide lahendamisega, mis peaks sinu käes suhteliselt hästi kulgema. Samas on segadustunnetele, mis sinu sisemuses tekivad, raske kergendust leida. Seepärast püüa puhata ja lõõgastuda


Uus horoskoop on siin juba homme.

sms teated Saada SMS numbrle 13018, SMS-i sisuks kirjuta: TK TEADE sinu kuulutus. (Näide: TK TEADE Kena daam tutvub sümpaatse mehega).
vaheriba
38.aastane mees tutvub ilusa ja saleda ja seksika, nägusa, vabameelse(grupiseksi huviga) vallalise ja pinda omava naisega püsivaks sekssuhteks vanuses kuni 50.eluaastat. 53333969Whatsapp, Viber
vaheriba
40a mees soovin kohtuda neiuga , kasvõi autokohtinguks. Vanus võiks olla 19-30a Saaksin tulla ka Tallinnast välja kuni 60km. Kingitus on ka ?????? Sobivusel ka pikem suhe Margus404@online.ee
vaheriba
tere olen 46a mees keskeestist vaba vabameelne naised neiud kel huvi siis 53247293
vaheriba
kena pealinna mees võru vahel uitamas, kas on veel mõni üksik uitaja?cooltolk@outlook.com
vaheriba
Kas keegi vabameelne naine Harjumaalt tahaks enda pepu minu käsutusse anda. Vanus ja välimus pole väga määravad. Kingi võtan soovikorral kaasa. SMS 56288662
vaheriba
Seksikad ja osavad Tartumaa (N26 M31) otsivad puhast ja julget naiskat samas vanusepiiris et proovida koos midagi uut esimest korda .Soovime diskreetsust .Kirjutage esmal funfirst90@gmail.com
vaheriba
kena mees toetab 1000 e kuus.Ühte lühemat ja volüümikat naist!Sms nr 53368027.K uulutus ei aegu.
vaheriba
TLNA MEES 45 KOHTUKS SALEDA NAISEGA.300- .KUULUTUS EI AEGU. tsw@hot.ee
vaheriba
Tihti Paides komandeeringus käiv 39 aastane mees otsib vaheldust Paide naisega. Eelistan suuri rindu. Kaalule ja vanusele piiri ei sea. Saada sms 55969227
vaheriba
42a. Noormees tutvub vallatu tüdrukuga 38-48a. Lõunast. wasko@online.ee
vaheriba