header seks
sex laupäev, 25. märts 2023 03:35 | LISA OMA KUULUTUS | TÄNANE HOROSKOOP |
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
veel kuulutusi
kahekesi tutvumiskuulutused
tussuland tutvumiskuulutused
mahajataha tutvumiskuulutused
kiisuke tutvumiskuulutused
eeva24 tutvumiskuulutused
cyberpunk tutvumiskuulutused suure linna pilt
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused

Tänane horoskoop: 25.03.2023Jäär (21. märts - 20. aprill)
Päev võib asjaajamiste tulemusena kujuneda tempokaks, kuid seetõttu on ka head võimalused, et olulised asjad soovitud viisil tehtud saavad. Peaksid jälgima, et ennast üle ei pingutaks, sest sellega võid tervisele halba mõju avaldada.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Mõni arvab, et veedad liiga palju aega elu nautides ja liiga vähe oma töö ja kohustustega tegeledes. Võib-olla on neil õigus, aga sa ei hakka oma eluviisi muutma. Ütle neile, et tegelegu oma asjadega. Veel parem, ära lihtsalt pane neid tähele.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Teie ülesanne võib tunduda väsitav, kuid kui te sellega tegelema hakkate, näete, et see pole nii tüütu, kui arvasite. Kuid see tuleb teil võimalikult kiiresti ära teha, sest kindlasti on veel lõbusamaid asju, millele keskenduda.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kinnita endale, et sul on vajalikud omadused. Kinnita endale, et oled edukas. Kui seda piisavalt palju ütled, siis hakkad seda uskuma ja seejärel avanevad su jaoks uued võimalused. Kõik on sinu enda kätes.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Võite täna kokku puutuda inimestega, kes hakkavad teie elu ümber korraldama ning oma ideid peale suruma. Sellisel hetkel on kõige targem lihtsalt lahkuda.

Neitsi (23. august - 22. september)
Sellel nädalal võta prioriteediks teiste inimeste jaoks asjade tegemine. Mida rohkem sa praegu oma pere ja sõprade heaks teed, seda rohkem teevad nemad tulevikus sinu heaks. Sa ei pea tegema suuri ohvreid, lihtsalt aita neid, kes seda vajavad.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Pole mõtet hoida oma plaane endale, sest sõbrad, pere ja töökaaslased saavad varem või hiljem neist teada. Kas sul on midagi varjata? Muidugi mitte, seega anna neile teada, mida sul plaanis on.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Võimalik, et tunnete ennast täna veidi häirituna mõne tuttava või naabri hoolimatust ja ülbevõitu käitumisest. Tunnete soovi näidata neile koht kätte.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Valitsev planeetide seis võib sind panna tahtma asju (suhteid), mis sulle kuigi hästi ei mõju. Ning halvimal juhul oled nõus isegi sellise suhtega, mis sulle hiljem probleeme põhjustab.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Tunnete täna suurt rahuldust, kui saate olla tähelepanu keskpunktis ning esineda oma oskustega. Vajate tavalisest rohkem inimeste lähedust ning imetlust.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna tunned tugevamat sidet inimestega, keda sa eriti tihti ei näe – kuigi nüüd võid sa tahta kohata neid regulaarsemalt. Kasuta oma head energiat, et luua uusi, veelgi tugevamaid sidemeid teie vahel.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Otsi uus kaaslane ja müra kuni jaksad. Marsi seis soodustab seda. Samas ei maksa seksida enam siis, kui nahk suguelnditel veritsema hakkab. Suuda leida optimaalne aeg lõpetamiseks.


Uus horoskoop on siin juba homme.

sms teated Saada SMS numbrle 13018, SMS-i sisuks kirjuta: TK TEADE sinu kuulutus. (Näide: TK TEADE Kena daam tutvub sümpaatse mehega).
vaheriba
tere olen 46a tavaline lihtne mees keskeestis vaba vabameelne neiud naised kel huvi siis 53247293
vaheriba
Võrumaa mees on heaks kaaslaseks 25-48 aastasele naisele. Ole Lõuna-eestist. 53911415
vaheriba
21 a noormees soovib praktiseerida keeleka tegemist neiule. 5824 3265
vaheriba
Soovin kohtuda Uusimaal m6nusa naisega et jagada hellust ja lähedust,masaazi. Seks käib asja juurde Koht olemas vajadusel spons. gazmanky88@gmail.com
vaheriba
Soovin tutvuda Hiiumaa naisega kes diskreetselt komandeeringus mehele massaa˛i pakuks olen 47/180/93 ka kink on garanteeritud. Tel53968977
vaheriba
200€ üle. Pärnumaa Pilt tuleb kasuks. Või hea kirjeldus Raineskimo9@gmail.com
vaheriba
Soovin leida u. 29-43a naise sponsurluse eesmärgil. Olen veidi vanem, sportlik ja heas vormis, sõbralik, maj. kindl, intelligentne, hea huumorisoonega, vaba mees Tallinnast. Eelistatud sale, usaldusväärne, aus, avatud naine, kellele meeldib vahel ka välismaareisid ja pikem suhe. Kui klapib, pakun jaanuaaril alguseks puhkust India ookeani kaldal. Kirjuta julgelt slankabh@gmail.com
vaheriba
Konkreetne ja aus mees 47 soovib tutvuda L- Eesti naisega kes pakuks diskreetselt erootilist massaa˛i.Proffide teenust ei soovi.Kingitus v vastuteened asjade käigus.SMS 53968977
vaheriba
Vaba viisakas võrumaa 39a soovib tutvuda saleda poolsema võrumaa neiuga .Neiu vanus 29 kuni 39a. Soovin püsisuhet et kellega koos elus edasi minna. Tel 53898482 gmail koivviljar@gmail.com
vaheriba
Otsin ilusate rindadega saledat tüdrukut 19-28a. Tartu linnast kes on nõus raha eest riista imema. Teen ettepaneku kohtuda õhtul ja oma autos. Ma ei otsi seksi. valmis maksma. Olen noor ja puhas inimene 28a.. Ootan pakkumisi. aintots@mail.ee
vaheriba